Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5917)
Pierścionek art deco, lata 20./30. XX w.
060300
białe złoto pr. 585/1000, diamenty
kamienie:
1 x diament stary szlif brylantowy ~ 0,13 ct Si1/K
1 x diament szlif brylantowy ~ 0,23 ct Vs2/I
1 x diament stary szlif brylantowy ~ 0,12 ct Si1/J
4 x rozety diamentowe ~ 0,01 ct każdy
masa: 2,60

4 200 zł

07-08-2017
ART|YKWARIAT
100069
próba 800/1000
wys. 87 cm
na lase srebrna spiralna tabliczka z grawerem: D.HELGEGREN AF VANNERIRAMEN

1 100 zł

04-08-2017
ART|YKWARIAT
Świecznik, Niemcy, WMF, ok. pocz. XX w.
080089
metal posrebrzany
wys. 15,3 cm
7 x 7 cm obrys

780 zł

04-08-2017
ART|YKWARIAT
060299
srebro 925/1000, turkusy
masa: 4,2 g.
dł. 5,0 cm

620 zł

04-08-2017
ART|YKWARIAT
030870
Madalaine Moderna
wym.: fil. wys. 5,2 cm, śr. 11 cm, sp. śr. 15 cm, tal. śr. 19,5 cm

240 zł

04-08-2017
ART|YKWARIAT
030869
wym.: fil. wys. 4 cm, fil. śr. 6,1 cm, sp. śr. 11,6 cm

150 zł

04-08-2017
ART|YKWARIAT
Sosjerka porcelanowa Miśnia, lata 1860-1924.
Porcelana dekorowana w kobaltowe kwiaty i owady,wym.25x15x10 cm. sygnowana kobaltem podszkliwnie.: skrzyżowane miecze oraz wycisk 78Q, 37 Niemcy, Saksonia, Miśnia, lata 1860-1924.

350 zł

28-07-2017
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Porcelana, ażurowa, kobalt podszkliwny, śr.23 cm. Sygnowany kobaltem podszkliwnie:, gwiazdka MEISSEN i wycisk; MEISSEN oraz 28, 11, 2. Saksonia, Miśnia, Ernst Teichert, po 1889

280 zł

27-07-2017
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
SOLNICZKA Z WZOREM CEBULOWYM, Saksonia, Miśnia
porcelana, farby naszkliwne, wym.11x8 cm ; sygn. kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze. Zwiebelmuster Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.

390 zł

26-07-2017
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 5917