olej na płótnie, 1981 rok, 47 x 38 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "HCieślińska | Brzeska", opisany i datowany w prawym, dolnym rogu: "1981 | Kraków".
2 600 zł
07-04-2017
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Taca serwisowa
Plater, wyrób z okresu 1891-1927; wymiary: 67x51 cm
2 500 zł
07-04-2017
Galeria Berżera
STAŃDA Jan (1912 - 1987)
"Siatkówka"
, 1953
drzeworyt na papierze, 1953 lub 1954 rok, 198 x 117 mm, sygnowany i opisany ołówkiem u dołu kompozycji: "drzeworyt - Siatkówka | Stańda".
300 zł
06-04-2017
Wózek dziecięcy
żelazo, drewno sosnowe, wiklina, lakier;
wys. 83 cm, dł. 120 cm, szer. 51 cm; kosz: wys. 76 cm, dł. 94,5 cm, szer. 46 cm.
Niemcy?; pocz. XX w.
Kosz (gondola) - owalny; dno płaskie, z dwóch desek; boki ażurowe, wyplatane z wikliny, z elementami toczonym