Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5922)
BRZESKA-CIEŚLIŃSKA Halina (1923 - 2004)
"Kwitnąca azalia" , 1981
olej na płótnie, 1981 rok, 47 x 38 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "HCieślińska | Brzeska", opisany i datowany w prawym, dolnym rogu: "1981 | Kraków".

2 600 zł

07-04-2017
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Taca serwisowa
Plater, wyrób z okresu 1891-1927; wymiary: 67x51 cm

2 500 zł

07-04-2017
Galeria Berżera
STAŃDA Jan (1912 - 1987)
"Siatkówka" , 1953
drzeworyt na papierze, 1953 lub 1954 rok, 198 x 117 mm, sygnowany i opisany ołówkiem u dołu kompozycji: "drzeworyt - Siatkówka | Stańda".

300 zł

06-04-2017
Wózek dziecięcy
żelazo, drewno sosnowe, wiklina, lakier;
wys. 83 cm, dł. 120 cm, szer. 51 cm; kosz: wys. 76 cm, dł. 94,5 cm, szer. 46 cm.
Niemcy?; pocz. XX w.
Kosz (gondola) - owalny; dno płaskie, z dwóch desek; boki ażurowe, wyplatane z wikliny, z elementami toczonym
30-03-2017
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
porcelana kremowa, śr.33 cm., Rajskie ptaki, sygn. drukiem zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ SELB – Germany Winifred 1948 r. Niemcy, Selb (Bawaria), koncern Rosenthala model Winifred

200 zł

25-03-2017
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Bransoletka z granatami, 1 poł. XX w.
060286
metal pozłacany/granaty
śr. 6,8 cm
masa 12,5 g.

850 zł

24-03-2017
ART|YKWARIAT
030827-030830
wym.: fil. wys. 3,3 cm, śr. 6,6 cm, śr. sp. 11,4 cm

120 zł

24-03-2017
ART|YKWARIAT
030826
Greiner przyp. Kloster Veilsdorf
wymiary: fil. wys. 8,3 cm, śr. 8 cm, sp. śr. 13, 5 cm

1 350 zł

24-03-2017
ART|YKWARIAT
030824
dekor. Minton (Anglia)
wym.: fil. wys. 3,5 cm, śr. 7 cm, sp. śr. 10,5 cm

320 zł

21-03-2017
ART|YKWARIAT
liczba obiektów: 5922