Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5922)
030796
wym.: śr. sp. 11,2 cm, śr. fil. 6,4 cm, wys. fil. 4,5 cm
ręcznie malowana

180 zł

28-12-2016
ART|YKWARIAT
KOWALCZEWSKI Paul (1865 Mielżyn - 1910 Berlin)
brąz Paul Ludwig Kowalczewski - Kowal, wys. 42,5cm

GALERIA MALARSTWA I RZEZBY TADEO-ART Bielsko-Biała

25-12-2016
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
Łopatka do ciasta, Niemcy, Berlin ok. 1830 r.
070431
dł.: 28,5 cm,
masa: 122 g.

1 850 zł

19-12-2016
ART|YKWARIAT
030795
model "Louis Seize" nr 180 z 1899 r.
ręcznie malowana
wym.: fil. śr. 10 cm, wys. 6,2 cm, sp. śr. 14,6 cm

320 zł

16-12-2016
ART|YKWARIAT
030788
model nr 170 z 1898 r. "Carmen"
fil. śr. 5,2 cm, wys. 5,6 cm, sp. śr. 10,3 cm

210 zł

16-12-2016
ART|YKWARIAT
MAJEWICZ George (1897 - 1965)
Akt
olej/płyta 55x90cm, sygnowany
14-12-2016
Antyki - Maciej Widurski

GALERIA MALARSTWA I RZEŻBY TADEO-ART

12-12-2016
030784
wym.: śr. fil. 8,2 cm, wys. 8,7 cm, śr. sp. 15,3 cm

1 800 zł

09-12-2016
ART|YKWARIAT
FUCHS Ernst (1930 Wiedeń - 2015)
Narodziny Wenus
020120
sygn. p.d. "Ernst Fuchs", l.d. "131/200"
wym.: 35,5 x 51 cm, 50 x 66,5 cm

2 500 zł

09-12-2016
ART|YKWARIAT
liczba obiektów: 5922