Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5925)
BORZEMSKI Otton Edward (? - 1978)
" Studium morza"
olej, płótno 70 x 100 cm sygn. p.d.: EO Borzemski

5 500 zł

10-02-2016
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
MARTYNIUK Anatol (ur. 1960, Krzemieniec)
Zmierzch
olej na płótnie, w oprawie 32 x 36 cm

1 300 zł

04-02-2016
Galeria Sztuki Oficyna
Św. biskup

1 600 zł

22-01-2016
Antykwariat Garbary
GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
"Góral ze skrzypcami"
pastel 70 x 48 cm sygn. l.d. : St. Górski

8 500 zł

07-01-2016
Broszka z diamentami, lata 30. XX w.
060231 Broszka z diamentami, lata 30. XX w.
znak złotnika: "JPK"
białe złoto 14K/ 3 x diamenty
kamienie:
3 x diamenty - stary szlif brylantowy ~ 0,34 ct Si/P, G-J
wymiary: 3,2 g
dł. 64 mm

4 500 zł

31-12-2015
ART|YKWARIAT
Patera platerowa Fabryka Wolska, po 1885 r.
plater, złocony, cechowany; z koroną FABR. WOLSKA/POD/WARSZAWĄ/ nr modelu 1168 B, GALW, w rąbie N ; wys. 6 cm, szer. 42 cm, głęb. 29 cm. Warszawa, Fabryka Wolska (czynna 1885 - po 1906, 1939?), XIX/XX w.

990 zł

21-12-2015
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Filiżanka i spodek, Francja, Limoges, 1930 r.

240 zł

17-12-2015
ART|YKWARIAT
036550 Filiżanka i spodek, Prawd. Francja, Sevres, 1846 r.
fil. wys. 7,7 cm, śr. 7,7 cm, sp. śr. 13,7 cm

1 600 zł

17-12-2015
ART|YKWARIAT
Filiżanka i spodek, KPM Wałbrzych, przed 1900 r.
036254 Filiżanka i spodek, KPM Wałbrzych, przed 1900 r.
fil. wys. 5 cm, śr. 4,7 cm; sp. śr. 11,1 cm

320 zł

17-12-2015
ART|YKWARIAT
liczba obiektów: 5925