Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5925)
Stolik
Stolik, poł. XIX w., Polska, drewno liściaste, politura.

1 100 zł

01-04-2014
Antykwariat Art-D
Cukiernica srebrna Art-deco
Cukiernica srebrna art-deco, pr. '3', masa 358 g, austro-węgierskie cechy probiercze: na pokrywie - głowa psa '3', u spodu - głowa kobiety '3', dodatkowo monogram złotnika 'BH' i litera 'B' w kwadracie - Linz, Austro-Węgry, I ćw., XX w.

3 600 zł

29-03-2014
Galeria Sak Antiquities
Cukiernica srebrna okres międzywojenny
Cukiernica srebrna okres międzywojenny, pr. '3', masa 322 g,cechy probiercze na spodzie: w kwadracie '85'; w owalu głowa kobiety - leżąca; w owalu '3', głowa kobiety zwrócona w lewą stronę, 'K'. Polska, lata 30-ste XX w.

2 200 zł

29-03-2014
Galeria Sak Antiquities
Komoda Art-Deco
Komoda Art-Deco,fornir orzech , wym.117x56,5x92cm, 1920-1930, Francja(Paryż)
29-03-2014
Galeria Sak Antiquities
CZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)
"Studium konia"
ołówek, papier 40 x 30 cm

900 zł

26-03-2014
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Biurko cylindryczne
w typie Ludwika XVI przełom XVIII/XIX w. wys. 107 cm szer. 88 cm gł. 49 cm

7 500 zł

26-03-2014
PIERŚCIONEK Z DIAMENTAMI
złoto, srebro , m 3,02 g
brylancik, okruchy diamentowe
pocz XX w

750 zł

21-03-2014
Salon Antyków Kolekcjoner s. c.
KRZYŻYK
srebro złocone, m 23,2 g
emalie, granaty, turkusy, perełki
SIEDMIOGRÓD XVIII w

4 000 zł

20-03-2014
NASZYJNIK
złoto,m 10,17 g
AUSTRIA [?] poł XIX w

3 050 zł

20-03-2014
liczba obiektów: 5925