Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5925)
Na śniegu - Y.Bolez
Obraz "Na śniegu", olej/płótno, wym. 33x41 cm., sygn. p.d. Y.Bolez 73

2 500 zł

20-11-2013
Galeria RETRO-ART Jacek Wróblewski
MIESZKOWSKI Juliusz (ur. 1906 Piotrków)
Zniwa na Kurpiach
Juliusz M.Mieszkowski(1906 - ), obraz"Żniwa na Kurpiach",olej/płótno, wym. 38x46 cm., sygn.p.d. /wiązana/ M-Ski

1 550 zł

20-11-2013
CZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)
Domek w Górze Kalwarii
Stanisław Czajkowski (1878-1954), obraz "Domek w Górze Kalwarii", olej/płótno, wym. 51x82 cm., sygn. p.d. St. Czajkowski

9 000 zł

19-11-2013
Konsolka z szufladką
Konsolka z szufladką (mocowana do ściany), mahoń, wym. 42x25 cm..

850 zł

19-11-2013
Stół okrągły art-deko
Oryginalny stół art-deko, lata 20-ste, jasny orzech, śr. 70 cm. wys. 72 cm.

4 000 zł

19-11-2013
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Młyn o zachodzie słońca
Wiktor Korecki (1890 - 1980), obraz "Młyn o zachodzie słońca", olej/tektura, wym. 35x49 cm. sygn. l.d. Wiktor Korecki.

6 000 zł

16-11-2013
GRANZOW Władysław (1872 Warszawa - 1932)
Martwa natura
Władysław Granzow (1872-po 1932), olej/płótno, wym.51x68 cm.,sygn. l.d. W.Granzow

12 000 zł

15-11-2013
Para talerzy głębokich - Kuźniecow
Para talerzy głębokich, fajans, średnica 24,5 cm, stan zachowania b.db. - S. Kużniecow

500 zł

15-11-2013
TRACEWSKI Wacław (1865 – 1904 )
Powrót z targu
Tracewski Wacław (1865 - 1904), obraz "Powrót z targu", olej/płótno, wym. 29,5x65 cm., sygn. l.d.

10 000 zł

15-11-2013
liczba obiektów: 5925