Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5925)
Sarenki
porcelana SELB-PLOSSBERG Rosenthal 1954 rok projekt: A. Roehring wys. 17 cm dł. 31 cm szer. 13 cm

2 500 zł

24-09-2013
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
SIERACZYŃSKA Krystyna
Pejzaż , 1950
olej na płótnie, 47x57,sygn.p.d.
22-09-2013
ART DECORUM - sztuka współczesna
Broszka , lata 60-te XIX w.
Broszka srebro złocone,waga:6,27g, sygnowana Austro-Węgry

780 zł

19-09-2013
Jubiler Furmaniak
Broszka , koniec XIX w.
Broszko-wisior,złoto Au 0.585,platyna,waga:18,45g,chryzopraz z diamentami(dł.35mm)

10 500 zł

19-09-2013
Jubiler Furmaniak
Broszka , II poł. XIX w.
Broszko-wisior z topazem,złoto Au 0.585,waga:14,00g (dł.45mm)

7 000 zł

19-09-2013
Jubiler Furmaniak
Broszka , XX w.
Broszko-wisior,złoto Au 0.585,waga:22g,kamea-relief w muszli(65mm dł.)

5 530 zł

19-09-2013
Jubiler Furmaniak
Pierścionek , pocz. XX w.
Pierścionek z żółtego złota Au 0.583 i platyny o wadze 4.38g,z diamentami

6 100 zł

18-09-2013
Jubiler Furmaniak
Kolczyki , XIX w.
Kolczyki biedermeierowskie, złoto Au 0.585, waga:6.84

4 400 zł

18-09-2013
Jubiler Furmaniak
Stolik Ludwik Filip
Stolik Ludwik Filip, mahoń, okleina piramida na blacie,wym.- wys.80, Niemcy
14-09-2013
Galeria Sak Antiquities
liczba obiektów: 5925