5594 Rosenthal Kunstabteilung Selb, Ferdinand Liebermann (model 342 z 1914 r.)
Podszkliwny znak wytwórni Rosenthal Kunstabteilung Selb Bawaria, wycisk w masie na podstawie: "FERD. LIEBERMANN", na spodzie: "K.342."
wys. 11,5 cm
1 800 zł
23-05-2012
ART|YKWARIAT
Wazon
, ok. 1930 r.
8886 Francja, Paryż, Société Anonyme des Ètablissements Leune,
sygnatura ETALEUNE, Paris France
wys. 20,5 cm, wylew. śr. 12
2 600 zł
23-05-2012
ART|YKWARIAT
Broszka
, ok. 1900 r.
7652 srebro 835, koral, 2x4,2 cm
540 zł
23-05-2012
ART|YKWARIAT
Tancerka
, 1928 r.
5576 Rosenthal Kunstabteilung Selb, Gustav Oppel (model 956 z 1927 r.),
wys. 26,5 cm
3 600 zł
23-05-2012
ART|YKWARIAT
Salambo
, 1928 r.
5577 Rosenthal Kunstabteilung Selb, Gustav Oppel (model 956 z 1927r.),
wycisk w masie na cokole: "GO", na spodzie: "K.956", odręczna sygnatura malarza
wys. 22,5 cm
3 800 zł
23-05-2012
ART|YKWARIAT
Karafka do likieru
, ok. 1900 r.
8896 Francja, Saint Louis,
wys. 25,8 cm
880 zł
23-05-2012
ART|YKWARIAT
Polowanie na dzika
, 1928-1935 r.
6724 Niemcy Hutschenreuther AG, Selb, Karl Tutter (model 849),
wys. 12,3 cm
1 800 zł
23-05-2012
ART|YKWARIAT
GOLUS Jan (1895-1964)
Siostry
Olej, płótno 142 x 85 cm
Na odwrociu:kobieta z wachlarzem
8 050 zł
21-05-2012
Dom Aukcyjny Ostoya
BARTŁOMIEJCZYK Edmund Ludwik (1885- 1950)
"Pasterz kóz"
, okr.międzywojenny XX w
drzeworyt owym. 12 x 10 cm sygnowany monogramem l/g.