Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5923)
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Wesele Krakowskie , 1931
olej/tektura, 50x35 cm, w ramie 64x50 cm. Sygnowany p.d.:"Jerzy Kossak 1931" Obraz posiada oryginalną ramę, na tyle widnieje pieczęć Jerzego Kossaka.

10 000 zł

20-04-2012
Galeria La couleur
CZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)
"Wieś podkrakowska"
olej, tektura 46,5 x 60 cm sygn. l.d. Stanisław Czajkowski 1909

25 000 zł

18-04-2012
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
"Pejzaż z wodą"
ołówek, papier ok. 1910 rok 16 x 19 cm Praca pochodzi ze spuścizny artysty.

1 200 zł

17-04-2012
"Snopki"
ołówek, papier 22 x 33 cm sygn. p.d. 4.IX.02 S.C.

900 zł

17-04-2012
Biblioteka gabinetowa neorenesansowa z 1920 roku
Biblioteka gabinetowa w typie neorenesansowym. Mebel pochodzi z ok 1920 roku. Wykonany został z drewna dębowego i orzechowego. Stan zachowania b.dobry - oryginalny. Wszystkie części oryginalne - półki, klucze itp. Wymiary: szerokość 300 cm, wysokość 190 cm.
13-04-2012
Altroff Art Gallery
Raj
Johann Elias Ridinger, ok. 1746 r. Miedzioryt, wymiary w oprawie: 68 x 83 cm.
12-04-2012
ANTIQUA. Antykwariat
Rarytas! Komplet ART DECO - Jules Leleu
Najwyższej klasy paryski komplet mebli art deco. Ok 1930 rok. Autor Jules Leleu. Meble wykonane z egzotycznych gatunków drewna - palisander, heban makassar, akacja. Intarsje. Inkrustacje z masy perłowej. Stan zachowania - b.dobry. Mebel można oglądać na Dolnym Śląsku. Tel 507 646 340.
05-04-2012
Altroff Art Gallery
Gabinet art deco - heban makassar B.Paul
Komplet gabinetowy - ok. 1930 rok. Projekt Bruno Paul. Stan zachowania dobry - oryginalny. Wymiary: biurko 160 cm x 77 cm ( wys. ) x 80 cm biblioteka 230 cm x 162 cm x 56 cm.
04-04-2012
Altroff Art Gallery
Bataille de Iéna
Wyrytował: Jazet Jean-Pierre-Marie (1788-1871), według: Horace Vernet. Akwaforta, wymiary: 78,5 x 89 cm (w oprawie).
03-04-2012
ANTIQUA. Antykwariat
liczba obiektów: 5923