, koniec XIX w.
1525 Pejzaż wenecki,
olej na płótnie, 29,3 x 40 cm
26 000 zł
24-01-2012
ART|YKWARIAT
Filiżanka i spodek
, 1853-1924/ pocz. XXw.
6578 Miśnia, fil. wys. 5,1 cm, śr. 7,6 cm, sp.śr. 12,3 cm
760 zł
23-01-2012
ART|YKWARIAT
Wazonik
, 1. poł. XX w.
8858 Czechosłowacja,
wys. 12,5 cm
540 zł
23-01-2012
ART|YKWARIAT
BREINTENWALD Roman Antoni (1911 - 1985)
"Pejzaż letni"
olej,tektura 25 x 30 cm lata 30-te XX w. sygn. p.d. R. Breitenwald
4 500 zł
21-01-2012
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Duży dzban Delft
, XVII/XVIII w.
Fajans;
Wysokość 67 cm, obwód brzuśca 93,5 cm;
Delft XVII/XVIII w.;
12 000 zł
12-01-2012
Miasto Sztuki
Mebel typu talerzak
, XVIII w.
orzech;
wysokość 220 cm,
szerokość bez gzymsu 125 cm;
Francja, Bretonia XVIII w.
12 000 zł
09-01-2012
Miasto Sztuki
Kantyna podróżna
, II poł. XIX w.
drewno czernione, orzech, palisander, intarsje i inkrustacje, mosiądz, kość; szkło trawione i szlifowane;
szerokość 33 cm,
głębokość 24,5 cm;
Francja II poł. XIX w.