SERWIS SREBRNY FRANCJA XIXW.(DZBANEK NA HERBATĘ,KAWĘ,CUKIERNICA,MLECZNIK I SZCZYPCE DO CUKRU)
SYGN. MINERWA, BREULING-NOIRIEL MULHOUSE
WAGA. OK.1450GR.
8 000 zł
18-06-2011
Monety i Antyki - internetowy antykwariat
KILIM, Art Deco, Polska
, 1920-1930
Wytwórnia kilimów w Glinianach k. Lwowa.
Rozmiar: 212x147
2 500 zł
17-06-2011
Galeria VIA
KILIM, Art Deco, Polska
, 1920-1930
Rozmiar: 170x93
1 000 zł
17-06-2011
Galeria VIA
NARZUTA, Secesja, Polska.
, 1900-1930
Narzuta, kilim jednostronny.
Rozmiar 170x140
1 000 zł
17-06-2011
Galeria VIA
KILIM, Art Deco, Polska
, 1920-1930
Sygnowany "EŁ". Prawdopodobnie Kraków.
Rozmiar 97x97.
1 200 zł
17-06-2011
Galeria VIA
RZEŹBA, POPIERSIE, Polska
, 1920-1940
Kamienne popiersie, rzeźba.
Polska, lata 1920-1940.
Wysokość 52cm.
2 500 zł
16-06-2011
Galeria VIA
Kieliszki do wódki w kasetce
, lata 70. XIX w.
7517 Francja
11-06-2011
ART|YKWARIAT
Filiżanka i spodek
, XVIIIw.
6601 Królewksa Manufaktura Porcelany Wiedeń,
fil. wys.7,3 cm, śr. 6,5 cm, sp.śr. 13,8 cm
1 900 zł
11-06-2011
ART|YKWARIAT
Filiżanka i spodek
, 1837-1844 r.
6573 KPM Berlin,
fil. wys.5,7 cm, śr. 9,7 cm, sp.śr.19,2 cm