5399 Rosenthal Selb Kunstabteilung, proj. Erna von Langenmantel,
wys. 15,6 cm
1 950 zł
06-11-2010
ART|YKWARIAT
FIGURKA KWIACIARKI-Francja - Paryż-18W.
SYGN. MIECZE I LIT. E i C
WYS.21CM.
MAŁE UBYTKI -PALCE I W KORONKACH SUKNI
2 000 zł
26-10-2010
Monety i Antyki - internetowy antykwariat
PATERA PIĘTROWA - ANGLIA KOŃ. IXX W.
SYGN.DANIELL-LONDON
Przykład luksusowej porcelany z dekoracją wykonywaną przez działającą w Londynie w latach ok.1825-1917 firmę A.B. Daniell & Son, używającą kolistej marki opaskowej z wpisanym wokół i w środku adresem tej znanej dekoratorni
WYM.42x27
2 000 zł
26-10-2010
Toaletka Art Deco
okleina mahoniowa, blat i fronty szuflad lustrzane, sygn. Louis Aelterman, Gent Belgie. Lata 30 XX w.
NR KAT.192
17-09-2010
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
GOLUS Jan (1895-1964)
PORTRET ŻONY ARTYSTY, 1960
Olej, płótno; 88 x 72 cm
Na krosnach karteczka z napisem długopisem: 77 | studium portretowe | 88 x 72 | 1960
9 775 zł
16-09-2010
Dom Aukcyjny Ostoya
BORACZOK Seweryn (1898 Sorecko - 1975 Richmond, Stany Zjednoczone)
olej na tekturze wym. 27 x 35 cm sygn. p.d. stan zachowania: drobne uszkodzenia malatury, mała dziurka w tekturze na odwrocie stary napis "Boraczok uczeń Pankiewicza"
5 500 zł
13-09-2010
Leszek Wąs - Sztuka i Antyki
Filiżanka i spodek
, 1849-1870 r.
6470 KPM Berlin,
fil. wys. 5,5 cm, śr.7 cm, sp. śr.13 cm
980 zł
06-09-2010
ART|YKWARIAT
Filiżanka i spodek
, XIX/XX w.
6404 Miśnia,
filiżanka wys. 7,7 cm, śr. 6,8 cm, spodek śr. 13,6 cm
750 zł
06-09-2010
ART|YKWARIAT
Serwis do kawy i herbaty na tacce
, 1850-1860 r.
8457 Niemcy, Hamburg, F. Peters,
dzbanek do kawy wys. 13 cm, dzbanek do herbaty wys. 10 cm, mlecznik wys. 6,8 cm, cukiernica wys. 4,8 cm, tacka śr. 25,5 cm
próba 12, łączna waga kompletu 960 g.