Komplet siedmiu talerzy: 1 duży + 6 małych. Brzegi talerzy ażurowe, powierzchnia talerzy szkliwiona, malatury podszkliwne.
Średnica dużego talerza: 24 cm; średnica małego talerza: 17 cm
890 zł
14-05-2010
Antyki Antykwariat Silva Rerum Szczerbowski
Doniczka
porcelana wys. 17,5 cm śr 17 cm
1 400 zł
30-04-2010
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Talerz
porcelana WIEDEŃ 1803 rok śr. 23,5 cm
800 zł
30-04-2010
Solniczka
, po 1888 r.
8351 Niemcy, próba 800,
waga 23 g
350 zł
30-04-2010
ART|YKWARIAT
Kubki
, początek XX w.
8369 Kijów,
waga 84
780 zł
30-04-2010
ART|YKWARIAT
R. Richter "Pejzaż"
olej na sklejce, 43 x 48 cm sygnowany l.d.
3 700 zł
29-04-2010
Leszek Wąs - Sztuka i Antyki
Mapa Hrabstwa Kłodzkiego Jana Scultetusa
miedzioryt kolorowany, rozmiar w świetle passpartout 42 x 50 cm we współczesnej oprawie stan zachowania bardzo dobry
1 400 zł
29-04-2010
Leszek Wąs - Sztuka i Antyki
FILIPKIEWICZ Mieczysław (1891-1951)
"Akt" M. Filipkiewicz
olej na sklejce, 50 x 63 cm sygnowany p.d.
4 800 zł
29-04-2010
Leszek Wąs - Sztuka i Antyki
Skrzynie ludowe
1. Skrzynia malowana, Śląsk 1 poł. XIX w., wysokość 50 cm, głębokość 52 cm, długość 104 cm.
2. Skrzynia malowana i rzeźbiona, Śląsk 1854r., wysokość 55 cm, głębokość 57 cm, długość 113 cm.
3. Skrzynia jesionowa, intarsjowana, Czechy XVIII/XIX w., wysokość 70 cm, głębokość 64 cm, szerokość 107 cm.
Skrzynie po renowacji. Możliwy transport.