elektryczny, dwu świecowy, wykonany z białego metalu
Wym: w. 30, sz. 25 cm.
08-10-2009
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Léon Germain PELOUSE [1838-1891]
1076 Mały most, olej na płótnie, 33 x 46 cm, sygn. p.d.
13 000 zł
03-10-2009
ART|YKWARIAT
Filiżanka i spodek
, 1889-1906r.
5220 Rosenthal Chrysantheme, filiżanka wys. 5,5 cm, śr.5 cm, spodek śr. 11 cm
320 zł
02-10-2009
ART|YKWARIAT
Wazon
, ok. 1920 r.
6248 Tułowice, ręcznie malowany
410 zł
02-10-2009
ART|YKWARIAT
Zestaw śniadaniowy
, 1898-1906
5219 Rosenthal Monbijou, filiżanka wys. 6,8 cm, śr.6,2 cm, spodek śr. 3,6 cm, talerzyk śr.7,2cm
350 zł
18-09-2009
ART|YKWARIAT
Wazon
, ok.1850 r.
8613 Bohemia, Biedermeier, matowe szkło, częściowo ręcznie malowany, ręcznie nakładane fragmenty bordiury, wys. 24 cm, śr. 7 cm
420 zł
15-09-2009
ART|YKWARIAT
Karafka
8607 WMF, typ Moser, wys.24,7 cm
780 zł
11-09-2009
ART|YKWARIAT
Filiżanka i spodek
, po 1900r.
6292 Limoges Haviland, filiżanka wys. 5 cm, śr. 8,5 cm, spodek śr. 13,5 cm
280 zł
11-09-2009
ART|YKWARIAT
BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)
Cour de Dragon
Olej na płótnie o wymiarach 41x27cm.Sygnowany w lewym dolnym rogu Olga Boznańska.Na odwrocie etykietka z napisem 113/Boznanska.
Do obrazu dołączona jest opinia dr historii sztuki Ewy Bobrowskiej.