Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5921)
246. Leon GETZ (1896 - 1971)
Sanok
olej, płótno, 150,5 x 105,5 cm;
sygn. l.d.: L. GETZ / SANOK

16 500 zł

08-09-2006
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
251. JAN WIJNANTS (1631/32 - 1684)
Pejzaż z rzeką, grupą myśliwych
deska dębowa, olej, 33,5 x 43,5 cm;
sygn. l.d.: J. Wynants

225 000 zł

08-09-2006
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
Karafka
porcelana pocz. XIX w.
wys. 21 cm szer. 11 cm gł. 6 cm

2 500 zł

07-08-2006
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Patera
alabaster lata 20-te XX w. wys. 42 cm śr. 35 cm

3 500 zł

03-07-2006
286. Malarz nieokreślony, francuski, XIX w.
Portret młodej kobiety
gwasz, kość słoniowa, 4,5 x 4 cm (owal)

2 200 zł

22-05-2006
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
291. Malarz nieokreślony, francuski, XIXw.
Portret młodego mężczyzny
gwasz, kość słoniowa, 4,8 x 3,8 cm;
w mosiężnej ramce z podpórką

2 000 zł

22-05-2006
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
239. Eugeniusz GEPPERT (1890 - 1979)
Pegazy
olej, tektura, 69,5 x 93,5 cm

39 000 zł

22-05-2006
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
816. Stół w stylu eklektycznym
konstrukcja - dębina, sosna; fornir - dębina;
78,8 x 163,8 x 107,3 cm; cztery wkłady, każdy 51 x 108,5 cm;
Europa Środkowa (Polska lub Niemcy ?), 4 ćw. XIX w.

6 600 zł

05-04-2006
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
005. Zegarek męski, naręczny
złoto pr. 0,750, brylanty, skórzane firmowe etui; wym. 44,1 x 38,7 x 13,2 mm; waga 141 g; Szwajcaria, Genewa, firma ROLEX.
Stan idealny, z gwarancją.

74 800 zł

05-04-2006
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
liczba obiektów: 5921