Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5921)
406. Para lwów na skale
na nieregularnej, skalistej podstawie ryczący lew i skradająca się obok lwica; fajans delikatny, szkliwo złocisto brązowe z zielonkawymi smugami (naśladujące brąz),sygn. u dołu cokołu,
od tyłu: ryte (pod szkliwem) Th Schoop (?), wyciski od spodu podstawy:215, 7621, 8; wys.ok.35 cm, dł. ok.43 cm; pęknięcie podstawy (fabryczne?) , z retuszem od wewnątrz;

3 000 zł

27-01-2003
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
CHARYTON Józef (1912-1975)
ZAKOCHANI , 1933
Olej, płótno; 99 x 163,5 cm; Sygnowany p.d.: J. CHARYTON 1933

11 500 zł

14-01-2003
Dom Aukcyjny Ostoya
GROTT Teodor (1884-1972)
Chryzantemy
akwarela, papier, sygn. l.g, wym. 34 x 52 cm

3 500 zł

22-11-2002
Antyki - Pracownia Renowacji Mebli
PACIOREK Stanisław (1889-1952)
Paciorek Stanisław
Wrocław - Kanonia 1946,
olej, tektura, sygn. dat. p.d., wym. 39 x 30 cm

2 500 zł

22-11-2002
BIURKO Ludwik Filip
Śląsk, 2 poł. XIX w., czereśnia
Wymiary: wys.76 cm (do blatu) / 120 cm (z nadstawką), szer. 106 cm, gł. 80 cm

8 000 zł

19-11-2002
SZAFKA ART DECO
Polska, okres międzywojenny, jesion
Wymiary: wys. 75 cm, szer. 49,5 cm, gł. 39 cm
Mebel po konserwacji..

1 500 zł

19-11-2002
STOLIK
Polska, 1 ćw. XIX w., brzoza
Wymiary: wys. 77 cm, szer. 59 cm, gł. 37,5 cm

3 500 zł

19-11-2002
BRACH Józef
Brach J.
Widok na katedrę na Wawelu
akwarela, papier, wym. 64 x 49 cm

4 500 zł

19-11-2002
Stauber
Tryptyk - wojsko austriackie,
akwarela, papier, sygn. dat. 1916 r., wym. 29 x 57 cm

3 000 zł

19-11-2002
liczba obiektów: 5921