Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5921)
186. Wazon porcelanowy
na podstawie imitującej marmur; brzusiec zdobiony czterema koszami kwiatów, uszkodzony
Paryż, malarnia Solliera, 1 ćw. XIX w.
02-11-2001
Galeria Altius
158. Filiżanka ze spodkiem
porcelanowe, w formie plastycznego pąka róży
Miśnia, ok. 1820
02-11-2001
Galeria Altius
168. Pojemnik porcelanowy
w kształcie owieczki, według modelu Pietera Reinicke
Miśnia, około 1750
02-11-2001
Galeria Altius
164. Naczynie porcelanowe
na szparagi
Miśnia, XVIII w.
02-11-2001
Galeria Altius
204. 2 filiżanki
malowane kobaltem
Chiny, XIX w.
02-11-2001
Galeria Altius
Chiny, koniec XVII, początek XVIII w.
Znakowane numerami (zw.Johanneumnummer) według królewskiego inwentarza porcelany ze zbiorów króla Augusta II, w Pałacu Japońskim w Dreźnie: N: 65 I, N: 84 +
(w polskich zbiorach muzealnych znajduje się zaledwie kilkanaście obiektów porcelany dalekowschodniej imari z tym oznakowniem inwentarzowym)
02-11-2001
Galeria Altius
161. Kałamarz i piaseczniczka
porcelana, malowana w kwiatki
Miśnia, 1774 - 1814 (okres Marcoliniego)
02-11-2001
Galeria Altius
195. Pojemnik z przykrywą
ze szkła mlecznego, z dekoracją arabeskową
Francja, Austro-Węgry ?, 3 ćw. XIX w.
02-11-2001
Galeria Altius
197. Serwis do likieru
karafka, 9 kieliszków i podstawka, szkło zielone malowane farbami emaliowymi wielobarwnie
Wiedeń, Lobmeyr, około 1880
02-11-2001
Galeria Altius
liczba obiektów: 5921