złoto pr. 0,750
grawerowane detale
pełnoplastyczna rzeźba Chrystusa
wymiary: 5,0 x 2,6 cm
masa: 5,54 g
ID 4314/KGS
05-12-2025
KAREA Gemstone Space
otwierany
złoto pr. ~ 0,750
dwubarwne
grawerowane detale
wysokość: 2,5 cm
masa: 5,32 g
stan zachowania: brak kółka
ID 4310/KGS
05-12-2025
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750 łańcuszek i medalik
wysokość zawiesia: 2,2 cm
długość łańcuszka: 44 cm
masa: 6,65 g
ID 4316/KGS
05-12-2025
KAREA Gemstone Space
NASZYJNIK EDWARDIAŃSKI, POCZ. XX W.
platyna pr. ~ 0,900
4 szt. diamentów w szlifach mieszanych ł. ~ 0,60 ct H-I/SI
rozety diamentowe
wysokość zawiesia: 4,2 cm
długość łańcuszka: 46 cm
masa: 7,88 g
stan zachowania: brak 1 szt. rozety diamentowej