Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5925)
JABŁCZYŃSKI Feliks (1865-1928)
"Ratusz w Poznaniu"
ceratoryt kolorowy 9 x 7 cm sygn. l.d. F. Jabłczyński

800 zł

17-05-2013
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Dekoracyjny półmisek Miśnia, l. 1833-1870
Głęboki owalny półmisek z niemieckiej wytwórni porcelany Miśnia z lat 1833-1870.

3 500 zł

15-05-2013
Antyk.net.pl
Bardzo ozdobny żyrandol na 15 żarówek pochodzący z XX wieku. Przedmiot w stylu Maria Teresa.

7 500 zł

15-05-2013
Antyk.net.pl
Para foteli w stylu Ludwik XV, k. XIX w.
Dwa fotele w stylu Ludwik XV pochodzące z końca XIX wieku.

2 400 zł

15-05-2013
Antyk.net.pl
LEJMAN Lucjan (1891 - 1973)
Obraz olejny na tekturze malowany techniką impastu.

4 800 zł

14-05-2013
Antyk.net.pl
Srebrny tas na Torę, Moskwa, 1846 r.
Srebrny tas na Torę z Moskwy z 1846 roku.

7 000 zł

13-05-2013
Antyk.net.pl
Wazon Daum, l. 30. XX w.
Wazon z francuskiej wytwórni szkła Daum z lat trzydziestych XX wieku. Naczynie okrągłe, brzusiec na całej wysokości cięty pionowymi, obłymi, szerokimi rytami.

4 200 zł

13-05-2013
Antyk.net.pl
Figura Wenus z Amorem, Miśnia, ok. 1913 r.
Figura przedstawiająca Wenus z Amorem z niemieckiej wytwórni porcelany Miśnia z około 1913 roku.

8 300 zł

13-05-2013
Antyk.net.pl
Duża solniczka z Moskwy, wykonana w warszatacie Andrieja Kowalskiego około połowy XIX wieku.

1 700 zł

10-05-2013
Antyk.net.pl
liczba obiektów: 5925