Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5925)
Donica z podstawką
Donica z podstawką, pocz. XIX w., porcelana malowana i pozłacana naszkliwnie. Wymiary: wys. – 14,2 cm, średnica z uchwytami – 15,5 cm, średnica czerepu – 12,8 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/szklo-i-ceramika/donica-z-podstawka/

1 900 zł

04-03-2013
Antykwariat Art-D
Komplet mebli Biedermeier
Komplet mebli Biedermeier W skład kompletu wchodzi sofa, dwa fotele, cztery krzesła, stół. Zestaw powstał na przełomie XIX i XX

7 000 zł

28-02-2013
Galeria N&Z
Portret młodej kobiety
Portret damy z połowy XIX wieku Obraz namalowany około połowy XIX wieku przez nieokreślonego malarza polskiego lub niemieckiego.

3 000 zł

28-02-2013
Galeria N&Z
Portret arystokratki z poł XVIII wieku
Portret arystokratki z poł XVIII wieku Portret arystokratki. Obraz namalowany techniką olejną na płótnie.

6 000 zł

28-02-2013
Galeria N&Z
Walther Gunther Julian Witting portret kobiety
Portret z pocz. XX wieku, przedstawiający młodą kobietę. Obraz namalowany techniką olejną na płótnie, sygnowany w prawej części na wysokości ramion: W Witting.

4 000 zł

28-02-2013
Galeria N&Z
Walther Günther Julian Witting Portret z pocz. XX wieku, przedstawiający młodą kobietę w kapeluszu. Obraz namalowany techniką olejną na płótnie, sygnowany w prawym górnym rogu: W Witting.

2 900 zł

28-02-2013
Galeria N&Z
Elise Ravn autoportret 1856 rok
Elise Sophie Andrea Ravn 1819-1890, autoportret. Obraz namalowany techniką olejną na płótnie

6 000 zł

28-02-2013
Galeria N&Z
Komplet mebli Biedermeier
Komplet mebli Biedermeier z 1830 roku W skład kompletu wchodzi sofa, 4 krzesła oraz stół. Meble wykonane z drewna brzozowego powstały około 1830 roku.

7 500 zł

28-02-2013
Galeria N&Z
Pierścionek , ok. 1910 r.
060052 platyna/złoto/diamenty, Niemcy, platyna/ żółte złoto 585/ diamenty kamienie: 1 x 0,15 ct szlif brylantowy Vs/H, 12x 0,02 szlif 8/8 Si/i, 2 x 0,01 szlif 8/8 Si/i waga: 2,09 g

3 900 zł

27-02-2013
ART|YKWARIAT
liczba obiektów: 5925