Zegar kominkowy, koniec XIX w., Francja, mosiądz, brąz pozłacany, kamień czarny i różowy. Wymiary: wys. – 43 cm, dł. – 29 cm, gł. – 16 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/zegary/zegar-kominkowy/
1 600 zł
14-02-2013
Antykwariat Art-D
Koszyk na owoce z pałąkiem
080011 Kayser&Sohn, proj. Hugo Leven z 1901-1902 r.
model 4450, sygn.: "KAYSERZINN 4450 19"
dł. 32 cm, wys. 18,7 cm
1 350 zł
13-02-2013
ART|YKWARIAT
Zegar kominkowy
Zegar kominkowy, 4 ćw. XIX w., cynkal, miedź, mosiądz, wys. – 37 cm, dł. – 29,5 cm, gł. – 12 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/zegary/zegar-kominkowy-3/
850 zł
12-02-2013
Antykwariat Art-D
Toaletka
Toaletka, około poł. XIX w., drewno iglaste, mahoń piramidowy. Wymiary: wys. – 191 cm, dł. – 109,5 cm, gł. – 50 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/meble/szafy-i-komody/toaletka/
2 400 zł
12-02-2013
Antykwariat Art-D
Zegar
Zegar z czarnego marmuru inkrustowanego zielonym kamieniem i złoconymi rytowaniami, II poł. XIXw., Francja. Wymiary zegara wynoszą: wys. – 43 cm, dł. – 42 cm, gł. – 14,5 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/zegary/zegar-8/
1 400 zł
11-02-2013
Antykwariat Art-D
Lampa naftowa
Lampa naftowa, kolumnowa, II poł. XIX w., brąz, onyks (?), szkło szlifowane i matowione. Wymiary: wys. – 76 cm (z kominkiem), średnica zbiornika – 16 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/lampy-i-swieczniki/lampa-naftowa-3/
1 600 zł
11-02-2013
Antykwariat Art-D
Jadalnia
Jadalnia, II poł. XIX w., drewno dębowe dogłębnie czernione, Alzacja (?). Wymiary kredensu wynoszą: wys. – 271 cm, dł. – 145 cm, gł. – 62 cm. Wysokość stołu wynosi 78 cm. Wymiary pomocnika wynoszą: wys. – 95 cm, dł. – 115 cm, gł. – 44,5 cm. Wymiary krzeseł wynoszą: wys. – 108 cm, dł. – 46,5 cm, gł. – 43 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/meble/komplety-mebli/jadalnia-2/
19 500 zł
11-02-2013
Antykwariat Art-D
Zegar kominkowy z parą kandelabrów
Zegar kominkowy z parą kandelabrów pięcioświecowych, brąz (mosiądz?), wyrób francuski z końca XIX wieku. Wymiary zegara wynoszą: wys. – 44 cm, dł. – 26,5 cm, gł. – 13,5 cm. Wymiary świeczników wynoszą: wys. – 46 cm, dł. – 18 cm, gł. – 18 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/zegary/zegar-kominkowy-z-para-kandelabrow/
2 600 zł
11-02-2013
Antykwariat Art-D
Świecznik sufitowy
Świecznik sufitowy, lane żelazo, I poł. XIX w. (?). Wysokość świecznika wynosi 97 cm, średnica 72 cm. Obiekt nie posiada instalacji elektrycznej. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/lampy-i-swieczniki/swiecznik-sufitowy/