Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5921)
200. Talerz
szkło warstwowe, przezroczyste i czerwone; na dnie rozeta,
Czechy, około 1840 - 1850
02-11-2001
Galeria Altius
202. Talerzyk
szkło z dekoracją trawioną -rozetą i ornamentem z wici
XIX w.
02-11-2001
Galeria Altius
206. 7 talerzyków fajansowych
malowanych w ptaki i w rybią łuskę;
Anglia, 2 poł .XIX w.
02-11-2001
Galeria Altius
182. Talerz porcelanowy
malowany we wzór cebulowy,
Berlin, pocz. XIX w.
02-11-2001
Galeria Altius
138. Plakietka z popiersiem kobiety
brąz,
XIX w.
02-11-2001
Galeria Altius
177. Serwis porcelanowy
klasycystyczny, do deseru: 4 wazy do chłodzenia potraw, na trójnogach, z wkładami, 2 koszyczki eliptyczne, 2 koszyczki, 30 talerzy. Naczynia dekorowane. medalionami z wizerunkami bohaterów antycznych
Wiedeń, 1791 - 1793
02-11-2001
Galeria Altius
Sekretarzyk
w manierze Ludwika XV wys. 107 cm szer. 95 cm gł. 57 cm

9 500 zł

Galeria Grodzka Antoni Burżacki
PODUSZKO Zenobiusz (1887-1963)
"Pejzaż letni"
olej, tektura 29 x 35 cm sygn. J. Poduszko

2 500 zł

liczba obiektów: 5921